Dzień: 2020-03-23

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE – akcja „zdrowe przekąski”

Cieszymy się, że dbacie o zdrowie podczas zdalnego nauczania i przygotowujecie zdrowe przekąski. Dziękujemy za udział w akcji i przesłane zdjęcia. Kontynuujemy akcję
i czekamy na kolejne fotografie. Pozdrawiamy!

(Małgorzata Strugała, Paula Fuchs, Krystyna Włoczyk)

Co robi klasa III b w czasie nauczania zdalnego?

„Urządzenia elektryczne” w wykonaniu uczniów kl. III b.
W ramach rozwijania kreatywności uczniów otrzymali zadanie samodzielnego zaprojektowania i wykonania dowolnego urządzenia elektrycznego. Oto efekty ich prac. Jestem pod wrażeniem. (Małgorzata Kuśmierczak)

Zabawa w fotografa.
Zadaniem uczniów było zrobić interesujące lub zabawne zdjęcie ich zdaniem. Sami zobaczcie, jakie zdjęcia nadesłali.

Zachęcam do obejrzenia wystawy prac uczniów kl. III b. Temat: „Malarstwo abstrakcyjne”. Życzę miłych wrażeń.

„Wycieczka do muzeum”-projekty III b
W ramach tego projektu uczniowie mieli zaplanować wycieczkę do wybranego muzeum w Polsce. Trzeba było napisać plan wycieczki oraz za pomocą dostępnych materiałów zilustrować to miejsce. Uczniowie kolejny raz wykazali się dużą kreatywnością- spójrzcie sami na te fantastyczne pomysły.