SP28 Zabrze

Co robi klasa III b w czasie nauczania zdalnego?

linia-ruchomy-obrazek-0447

„Urządzenia elektryczne” w wykonaniu uczniów kl. III b.
W ramach rozwijania kreatywności uczniów otrzymali zadanie samodzielnego zaprojektowania i wykonania dowolnego urządzenia elektrycznego. Oto efekty ich prac. Jestem pod wrażeniem. (Małgorzata Kuśmierczak)

Zabawa w fotografa.
Zadaniem uczniów było zrobić interesujące lub zabawne zdjęcie ich zdaniem. Sami zobaczcie, jakie zdjęcia nadesłali.

Zachęcam do obejrzenia wystawy prac uczniów kl. III b. Temat: „Malarstwo abstrakcyjne”. Życzę miłych wrażeń.

 

 

„Wycieczka do muzeum”-projekty III b
W ramach tego projektu uczniowie mieli zaplanować wycieczkę do wybranego muzeum w Polsce. Trzeba było napisać plan wycieczki oraz za pomocą dostępnych materiałów zilustrować to miejsce. Uczniowie kolejny raz wykazali się dużą kreatywnością- spójrzcie sami na te fantastyczne pomysły.

linia-ruchomy-obrazek-0447