Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 17 kwietnia 2020 – SP28 Zabrze

Dzień: 2020-04-17

Prace klasy 2a

Już trochę  czasu upłynęło od momentu kiedy dom stał się drugą szkołą. Podobnie jak wszystkie inne dzieci,  klasa II a  pracuje, pisze, liczy, czyta, rozwiązuje zadania … W tym czasie powstały w domach prawdziwe dzieła sztuki w ramach prac plastycznych, czy edukacji informatycznej. Oprócz tego dzieci tworzą z rodzicami różne potrawy, nie dość, że zdrowe, to do tego śmieszne i kolorowe. Zresztą zobaczcie sami. Oto galeria naszych prac:

Sówki z wiersza Jana Brzechwy pt. „Sowa”

Odpoczywamy aktywnie!

Ilustracja do wiersza Jana Brzechwy „Prima aprilis” – edukacja informatyczna

Wytwory kulinarne.:)

Coś z niczego

Pisanki, kurki, owieczki czyli Wielkanoc w naszej twórczości.

Uprawa rzeżuchy albo szczypiorku na domowym parapecie.

Zegary

Wiosenne drzewka

Karty do gry w „Piotrusia” – zwierzęta i ich dzieci.

Nasze barwy narodowe.

Zwierzęta z wiejskiego podwórka.

Sukces uczennicy 3a

Brawa dla Małgosi Staroń uczennicy z klasy 3 a  naszej szkoły, laureatki II miejsca konkursu ,,Promocja Zdrowego Życia – Mały Ratownik.”, który miał miejsce 15 kwietnia  na platformie Quizma.pl . Dzięki zaangażowaniu Ratowników z GR PCK Zabrze  konkurs odbył się zdalnie w dwóch kategoriach wiekowych 1-3 oraz 4-6. W przygotowaniu Drużynowy Konkurs Pierwszej Pomocy klas ósmych. Ceremonia nagradzania laureatów zostanie zorganizowana w sprzyjających okolicznościach. Pozostałym laureatom gratulujemy!!!                                                                              (Anna Derela)

1. Joanna Hasterok SP 31
    2. Marcel Holiczko SP 21