Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Dzień Wszystkich Świętych – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Dzień Wszystkich Świętych

linia-ruchomy-obrazek-0447

30 października obchodziliśmy w szkole Dzień Wszystkich Świętych. Chętne dzieci mogły tego dnia przebrać się za świętego albo anioła. Na korytarzu szkolnym można było spotkać gromadę aniołów (na czele z Archaniołem Gabrielem), jak też wielu świętych. Był św. Mikołaj, św. Dawid, św. Franciszek, św. Kewin i inni. Podobno jedna z mamuś, która przyprowadziła przedszkolaka do szkoły, krzyknęła -„Nie wiedziałam, że jestem w niebie”. Było wyjątkowo, to prawda. (Ewa Rogacka)

linia-ruchomy-obrazek-0447