Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Dzień Jeża w II b – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Dzień Jeża w II b

linia-ruchomy-obrazek-0447

Uczniowie klasy 2 b świetnie radzą sobie z nauką podczas zajęć w MS Teams.
W trakcie zdalnej lekcji wspólnie redagowali zdania o jeżu, a następnie wykonały piękne rysunki przedstawiające głównego bohatera- jeża.
W ten sposób uczciły Światowy Dzień Jeża obchodzony 10 listopada.

linia-ruchomy-obrazek-0447