Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Zwyczaje andrzejkowe – zajęcia świetlicowe. – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Zwyczaje andrzejkowe – zajęcia świetlicowe.

 

linia-ruchomy-obrazek-0447

Wychowawczynie świetlicy przygotowały dla chętnych kilka propozycji na wieczór andrzejkowy. Poniżej w plikach znajdziecie prezentację o tradycjach andrzejkowych
i zasadach dobrej zabawy, informacje
o znaczeniu imienia oraz wykreślankę
z imionami.

Małgorzata Strugała, Paulina Drzastwa,
Paula Fuchs

 

Wykreślanka z imionami

Znaczenie imienia

Zwyczaje i obrzędy andrzejkowe

linia-ruchomy-obrazek-0447