Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Św. Mikołaj w klasie 3a – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Św. Mikołaj w klasie 3a

linia-ruchomy-obrazek-0447

Dzieci poznały historię Świętego Mikołaja, biskupa, który żył 1700 lat temu. Ten prawdziwy święty żył na terenie dzisiejszej Turcji. Był biskupem w miejscowości Mira. Opowieści o dobrych uczynkach Mikołaja przekazywano sobie z ust do ust, a nawet spisano je w legendach. Dzieci z klasy III a wykonały pracę plastyczną, przedstawiającą wizerunek Świętego Mikołaja.   (E. Rogacka)

Uczniowie klasy 3a napisali też listy do Mikołaja!

linia-ruchomy-obrazek-0447