Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Wielkanoc 2021 w świetlicy szkolnej! – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Wielkanoc 2021 w świetlicy szkolnej!

linia-ruchomy-obrazek-0447

Propozycje wychowawców świetlicy dla uczniów, na nadchodzące Święta Wielkanocne:

 

1. Święta Wielkanocne – prezentacja

2. Ozdoba wielkanocna. Szablon zająca – pudełka

3. Kolorowanki wielkanocne

4. Bajki o tematyce świątecznej

5. Link do zabaw integracyjnych:

www.canva.com/design/DAEaVfGcHbs/d4LqPXRv0U0UjMKkEkBjTQ/view?utm_content=DAEaVfGcHbs&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

linia-ruchomy-obrazek-0447

Pisanki wielkanocne:

Niedawno obchodziliśmy bardzo ważną uroczystość chrześcijańską – Święta Wielkanocne. Wśród wielu tradycji wielkanocnych jedną z najbardziej znanych jest wykonanie pisanek. W celu kultywowania tradycji świątecznych wychowawcy świetlicy zachęcili uczniów do zrobienia własnej pisanki. Uczniowie wykazali kreatywność używając ciekawych wzorów i pomysłów.

linia-ruchomy-obrazek-0447