Warsztaty językowe.

W naszej szkole podczas zajęć online odbyły się 29.03. warsztaty językowe w ramach kampanii „Bilingua- łatwiej z niemieckim”. Specjalnie dla klasy 4a została przygotowywana książka „Die kleine Raupe Nimmersatt”- „Bardzo głodna gąsienica”. Uczniowie mieli okazję poznać literaturę obcojęzyczną oraz pobawić się językiem niemieckim w niecodzienny sposób.

Grupa uczniów z klas 6ABC miała natomiast okazję wziąć udział w warsztatach również organizowanych w ramach projektu „Bilingua- łatwiej z niemieckim” przez panią Iwonę Bregułę- Hanysek . Dla tej grupy została przedstawiona postać pochodzącego ze Śląska, Oskara Troplowitza, pomysłodawcę kremu Nivea oraz wielu innych wynalazków o których mało kto z nas wie. Uczniowie byli zachwyceni niecodzienną lekcją oraz zdobytą wiedzą.

(Dorota Zakrzowska)