Dzień: 2021-06-21

Dzień otwarty

17 czerwca 2021 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i przedszkolaków.
   Panie przygotowały moc atrakcji dla dzieci.  Na dobry początek można było skosztować zdrowych lizaków
z ksylitolem. Po powitaniu gości przez panią dyrektor Bożenę Olichwer wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy z chustą Klanzy. Następnie poznawały tajniki puszczania wielkich baniek mydlanych i malowania akwarium na folii. Mogły sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód, zobaczyć doświadczenia chemiczne i fizyczne, pośpiewać po angielsku oraz poznać kolory w j. niemieckim. Na każdym stanowisku dzieci otrzymywały pieczątki za wykonane zadanie. Zebrany komplet pieczątek upoważniał do odebrania nagród w postaci: malowania buzi, skaczącej żabki z origami oraz pamiątkowych zdjęć w specjalnej fotobudce.
Dla spragnionych znalazły się pyszne zdrowe soczki.
   Pogoda dopisała. Gości przyszło moc. Wszyscy świetnie się bawili. Mamy twarde dowody. Sami zobaczcie.
(Małgorzata Kuśmierczak)