Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Wycieczka klasy II a do Animal World – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Wycieczka klasy II a do Animal World

linia-ruchomy-obrazek-044716 września uczniowie klasy II a wybrali się do zabrzańskiego mini zoo. Spędzili tam czas na świeżym powietrzu
w towarzystwie zwierząt. Podczas warsztatów uczyły się jak
o nie dbać wcielając się w rolę opiekunów. Dzieci zapamiętają z pewnością ten dzień na długo i z pewnością będą do niego wracać.

Wychowawca Anna Derela

 

linia-ruchomy-obrazek-0447