Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Wycieczka do Parku Przygód i Atrakcji – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Wycieczka do Parku Przygód i Atrakcji

linia-ruchomy-obrazek-0447

23 września klasa 1a w towarzystwie kl. 1b oraz kl. 3a pojechały na wspólną wycieczkę do Parku Przygód i Atrakcji
w Wilkowicach. Zwiedziliśmy tam Parkowy zwierzyniec z całą masą zwierząt mieszkających w wiejskiej zagrodzie oraz tych bardziej egzotycznych. Wspaniale bawiliśmy się na placu zabaw. Park linowy zachwycił wszystkie dzieci. Odwiedziliśmy najważniejsze atrakcje tego wspaniałego miejsca. Najbardziej podobał nam się Tajemniczy krokodyl i Szczudlaty jeż oraz skoki na trampolinie. Oczywiście były też kiełbaski z grilla.

M. Kuśmierczak

linia-ruchomy-obrazek-0447