Kasztanobranie

Od połowy września 2021 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji „Kasztanobranie”. Akcję organizuje firma Pharmeco współpracująca
z firmami farmaceutycznymi. Szkoła, poprzez udział w zbiórce może pozyskać dodatkowe fundusze: 50 gr za kilogram kasztanów. Warunkiem było uzbieranie minimum 750 kg.
Akcja okazała się wielkim sukcesem – uzbieraliśmy łącznie ponad 2 tys. kilogramów. Zaangażowali się zarówno uczniowie, przedszkolaki jak i ich rodzice oraz członkowie rodzin. Najwięcej kasztanów uzbierały klasy:
I a (580 kg), VIII a (310 kg), V a (306 kg). Zbiórka została zakończona 18 października wraz
z odebraniem kasztanów przez firmę Pharmeco. W akcji załadowania 2 ton kasztanów z dużym zaangażowaniem
i poświęceniem wzięli udział chłopcy z kl. VIII b oraz panie z obsługi.
Indywidualni rekordziści akcji zostaną wypisani na liście umieszczonej niebawem na gazetce Samorządu szkolnego.
Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy.