Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Spacer po Rokitnicy – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Spacer po Rokitnicy

linia-ruchomy-obrazek-0447

W zeszłym tygodniu klasa 3B wybrała się na spacer po Rokitnicy. Dowiedzieliśmy się, że na osiedlu Ballestrema nie ma dwóch takich samych domów, co to są piekarnioki oraz wiele innych ciekawostek. Hitem miał być zabytkowy krawężnik, jednak byliśmy tak zafascynowani okolicznymi psiakami i kotkami, że o mały włos zostałby przeoczony. Ponadto, zgodnie
z życzeniem Kevina, powtórzyliśmy słownictwo z języka niemieckiego

Dorota Zakrzowska

linia-ruchomy-obrazek-0447