SP28 Zabrze

Wigilijka klasowa 1a

linia-ruchomy-obrazek-044717 grudnia 2021r. odbyła się w naszej klasie wigilijka klasowa. Dzień rozpoczęliśmy generalnymi porządkami i strojeniem choinek. Następnie razem z naszą panią Małgosią przygotowaliśmy stół wigilijny. Znalazło się na nim mnóstwo pyszności. Najbardziej jednak smakowały nam mufinki, które upiekła mama Radka. Tradycyjnie zostawiliśmy dodatkowe nakrycie dla niespodziewanego gościa. Oczywiście były życzenia i opłatek oraz wspólne śpiewanie kolęd. Pojawił się też niespodziewany gość – pani Ola Wlaszczyk przyniosła dyplomy i nagrody za udział
w szkolnym konkursie z j.angielskiego ” Kartka Bożonarodzeniowa”. I miejsce zdobyła Kalinka, III miejsce Kacperek. Gratulujemy zwycięzcom ich sukcesów . Brawo!

Małgorzata Kuśmierczak

linia-ruchomy-obrazek-0447