linia-ruchomy-obrazek-0447NASZA POMOC DLA UKRAINY

Pragniemy poinformować całą społeczność naszej szkoły, iż akcja zbierania darów dla walczącej Ukrainy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Jak zwykle nie zostaliśmy obojętni i wszyscy solidarnie przyłączyliśmy się do akcji – maluszki z oddziałów przedszkolnych
z rodzicami/dziadkami, uczniowie
z rodzicami/dziadkami, obsługa szkoły, nauczyciele. Możemy sobie wszyscy nawzajem podziękować i pogratulować. Wszystkie dary
w trzech turach przekazaliśmy na ręce OSP
w Mikulczycach oraz do Stowarzyszenia Otoczka. Przekazaliśmy bardzo dużo rzeczy potrzebnych  dla najmniejszych dzieci, typu pieluchy oraz  środki czystości, środki higieny osobistej, kołdrę, poduszki, pościel, także  artykuły spożywcze o długim terminie ważności. Zainteresowani mogli również wpłacić dowolne kwoty do puszki – pieniądze po podliczeniu zostaną również przekazane na konkretny cel po wspólnych ustaleniach z Radą Rodziców.

Wszystkim DARCZYŃCOM serdecznie dziękujemy.

Dorota Zabielna