Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Pierwszaki w Parku 12C – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Pierwszaki w Parku 12C

linia-ruchomy-obrazek-0447

1 czerwca 2022r. klasy pierwsze pojechały na wycieczkę do Parku 12C w Zabrzu. Bawiliśmy się wspaniale. Było mnóstwo atrakcji i fajny pan animator. Najbardziej podobało nam się koło chomika i kamienne kule poruszane wodą. Sami zobaczcie. Wszystkim serdecznie polecamy taką wycieczkę.

M. Kuśmierczak, E. Rogacka

linia-ruchomy-obrazek-0447