Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Przedstawienie dla najmłodszych – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Przedstawienie dla najmłodszych

linia-ruchomy-obrazek-0447

Uczniowie klasy 2A przygotowali przedstawienie pt. ,,Niewielki, ale śliczny wiosenny teatrzyk ekologiczny” na który zaprosili wszystkich przedszkolaków oraz pierwsze i trzecie klasy. Widzowie mogli się dowiedzieć jak dbać o naszą planetę i nasze środowisko. Mali aktorzy dziękują za przybycie i gromkie brawa

Anna Derela

linia-ruchomy-obrazek-0447