UCZCILIŚMY 104 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Listopad jest miesiącem, w którym czcimy kolejne rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. W tym roku obchodzimy 104 rocznicę tego jakże ważnego dla Polaków wydarzenia. Tę trudną drogę naszych przodków mającą na celu doprowadzenie do odzyskania niepodległości przypomnieli naszej społeczności szkolnej uczniowie klasy VIa, kl. IV i kl. V podczas uroczystej akademii zorganizowanej 9 listopada. Całość została wzbogacona pieśniami patriotycznymi w wykonaniu naszego szkolnego chóru oraz przez Justynkę z klasy VIIIb, która solo wykonała utwory „O mój rozmarynie” oraz „Rozkwitały pąki białych róż”. Organizatorkami akademii były panie: Agnieszka Łukaszek, Iwona Boborowska, Dorota Zabielna.