Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Zbiórka dla Gabrysi – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Zbiórka dla Gabrysi

Tak zbierają nakrętki dla Gabrysi uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 28 im. Miłośników Rokitnicy w Zabrzu. Do akcji przyłączyły się okoliczne placówki oświatowe i sklepy. Łącznie zebraliśmy 30 worków nakrętek o pojemności 120l i zbieramy dalej. Serdecznie dziękuję i proszę o kontynuację działań – koordynator akcji Małgorzata Kuśmierczak