SP28 Zabrze

Nauczyciele

linia-ruchomy-obrazek-0447

 

Joanna ALEKSANDER

( nauczyciel stażysta)

nauczyciel grupy przedszkolnej

 

mgr Bożena  BEKAS

(nauczyciel dyplomowany)

matematyka

 

        

mgr Iwona BOBOROWSKA

(nauczyciel dyplomowany)

 

język polski

 

   mgr Danuta CIESIELSKA

(nauczyciel dyplomowany)

przyroda

biologia

 

P1180494 (2)

mgr Izabela DĄBKOWSKA

(nauczyciel dyplomowany)

kształcenie zintegrowane

mgr Anna DERELA

(nauczyciel dyplomowany)

kształcenie zintegrowane

AgaD

mgr Agnieszka DERLATKA

(nauczyciel dyplomowany)

język angielski

P1180835mgr Joanna DRYNKOWSKA

(nauczyciel dyplomowany)

wychowanie fizyczne

język angielski

 mgr Paulina DRZASTWA

wychowanie fizyczne

wychowawca w  świetlicy

P1150040 (2)

mgr Sylwia DURLEJ

(nauczyciel mianowany)

wychowanie fizyczne

  mgr Marlena FLAK

    (nauczyciel dyplomowany)

wychowanie fizyczne
                  Paula FUCHS

              (nauczyciel stażysta)

wychowawca w świetlicy
               mgr Agnieszka GLEICH

(nauczyciel mianowany)

 
 

mgr Sylwia GLOBISZ-PĘDZIWIATR

(nauczyciel mianowany)

język angielski

 

mgr Joanna GRAESER

(nauczyciel dyplomowany)

wychowawca w oddziale przedszkolnym

 

mgr Izabela GUZY

(nauczyciel dyplomowany)

informatyka

P1180370

 

mgr Patrycja JURECZKO

(nauczyciel dyplomowany)

 

 

 logopeda

nauczyciel wspomagający

 

 

mgr Anna KABISZ

(nauczyciel dyplomowany)

geografia

 Katarzyna KACZMAREK

(nauczyciel dyplomowany)

 

matematyka

 

mgr Agnieszka KAŁUSZKA doradca zawodowy

mgr inż. Beata KASZUBA – NAWRAT

 

religia

mgr Jolanta KIWIC

(nauczyciel dyplomowany)

technika

informatyka

 n-l wspomagający

wychowawca świetlicy

mgr inż. Lilianna KONIECZNY

(nauczyciel dyplomowany)

język niemiecki

mgr Marzena KOT – ZASADA

(nauczyciel dyplomowany)

 

 

mgr Aleksandra KRAJEWSKA

język niemiecki

mgr Grażyna Krzystanek

(nauczyciel dyplomowany)

fizyka
GosiaK

mgr Małgorzata KUŚMIERCZAK

(nauczyciel dyplomowany)

kształcenie zintegrowane

mgr Iwona KWAŚNIAK

(nauczyciel stażysta)

 

bibliotekarka

 

Aga1

mgr Agnieszka ŁUKASZEK

(nauczyciel mianowany)

muzyka
mgr Justyna MACIEJEWSKA

(nauczyciel mianowany)

pedagog szkolny

mgr Alina MAINKA

(nauczyciel dyplomowany)

 

chemia

mgr Iwona MALINOWSKA -WOLNY

(nauczyciel dyplomowany)

kształcenie zintegrowanie

P1 (2)

mgr Helena MAŚNICA

(nauczyciel dyplomowany)

wicedyrektor

zajęcia regionalne

 

mgr Anna MAZURKIEWICZ

(nauczyciel dyplomowany)

język polski

język angielski

Jagoda

mgr  Agnieszka MIKULAK

(nauczyciel dyplomowany)

język polski

mgr Patrycja NAGUSZEWSKA

(nauczyciel mianowany)

wychowawczyni grupy

przedszkolnej

mgr Bożena OLlCHWER

(nauczyciel dyplomowany)

dyrektor

język polski

Sandra

mgr inż. Sandra PASZKO

(nauczyciel mianowany)

matematyka

 

 

mgr Alicja PAWLISZ – OPIECZONEK

 

 

psycholog

mgr Ewa ROGACKA

(nauczyciel dyplomowany)

kształcenie zintegrowane

ks. Zygfryd SORDON

(nauczyciel mianowany)

religia

 

mgr Małgorzata STRUGAŁA

(nauczyciel dyplomowany)

 

kierownik świetlicy

mgr Jadwiga SZEWCZUK

(nauczyciel dyplomowany)

 

 
 

mgr Renata URBAN

(nauczyciel dyplomowany)

przyroda

geografia

mgr Sabina WĘGLARZ

(nauczyciel dyplomowany)

 

plastyka

etyka

WDŻ

 

 Justyna WIERZYŃSKA -BAKALARZ

(nauczyciel mianowany)

wychowawczyni grupy

przedszkolnej

mgr Krystyna WŁOCZYK

(nauczyciel dyplomowany)

wychowawca w świetlicy

mgr Dorota ZABIELNA

(nauczyciel dyplomowany)

 

historia

WDŻ

  

mgr Dorota ZAKRZOWSKA

 

język niemiecki
 

mgr Anna ŻERDZIŃSKA – PSZCZÓŁKA

(nauczyciel dyplomowany)

religia