SP28 Zabrze

Sukcesy

linia-ruchomy-obrazek-0447

Duże i małe sukcesy naszych uczniów:

Sukces I semestr 2016-2017

Sukcesy II semestr 2015-2016

Sukcesy I semestr 2015-2016

Sukcesy II semestr 2014-2015

Sukcesy I semestr 2014-2015

Sukcesy II semestr 2013-2014

Sukcesy I semestr 2013-2014

Sukcesy II semestr 2012-2013

Sukcesy I semestr 2012-2013

Sukcesy 2011-2012

linia-ruchomy-obrazek-0447Galeria dyplomów:

Rok szkolny 2029/2020

 

I miejsce dla SP 28 w Miejskim Konkursie Piosenek Bożonarodzeniowych w j. angielskim

Podziękowanie dla Samorządu Uczniowskiego  SP 28

DYPLOM dla grupy uczniów z SP 28  za udział w Miejskim Konkursie Piosenek Bożonarodzeniowych w j. angielskim

Dla Bartłomieja Farona za zajęcie III miejsca w XIV Miejskim Knkursie Plastyczno-Literackim

Rok szkolny 2018/2019

I msc dla SP 28 wXII Małej Lidze Recytatorskiej

I msc dla Julii Jarasz w Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

I msc dla Mirosława Krakowczyka w XXVII Lidze Recytatorskiej

Nagroda dla Julii Jarasz z w XIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – Przebudzeni do życia

Wyróżnienie dla Mirosława Krakowczyka w XXVII Lidze Recytatorskiej

III miejsce dla Alicji Ostrowskiej w Miejskim Konkursie Literackim „Czytam i znam lektury szkolne”

III miejsce dla Szymona Mazura w I Dzielnicowym Konkursie Plastyczno-Literackim o zasięgu miejskim  „Kochamy zwierzęta”

II miejsce dla Michała Buczka w XVII edycji konkursu rymowanka – układanka – MÓJ BOHATER, MÓJ IDOL.

I miejsce dla zespołu Niepokorne Nutki w XIV Regionalnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Wyróżnienie dla Wiktorii i Natalii Brożek w 65 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N.Kroczka w Zabrzu.

I miejsce dla Aleksandry Jasik w III Miejskim Konkursie Historycznym

Podziękowanie za odśpiewanie hymnu państwowego.

I miejsce dla Marty Małodobry w Miejskim Konkursie Rodzinnym

Wiktoria Nocuń – Laureatka XV Antologii  Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej

I miejsce dla Dawida Gawoła z kl. Ia w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorekim

III miejsce dla klas V w Jesiennym Turnieju Sportowym

II miejsce dla klas VI w Jesiennym Turnieju Sportowym

Wyróżnienie dla Martyny Dziurzik w kampanii „Trzeźwy umysł”

Rok szkolny 2017/2018

Wyróżnienie dla uczniów z kl. IIIa w miejskim konkursie „Scenki w gwarze śląskiej”

III miejsce w Małej Lidze Recytatorskiej

III miejsce dla Pawła Brzezińskiego w Miejskim Konkursie Historycznym „Polska Piastów”

Wyróżnienie dla Jakuba Galardy w Miejskim Konkursie Historycznym „Polska Piastów”

I miejsce dla Kacpra Brzoski w XXII Konkursie Piosenki Śląskiej

I miejsce dla Wiktorii Bąk w XXII Konkursie Piosenki Śląskiej

I miejsce dla Aleksendry Jasik wojewódzkim konkursie „Wiedzy o Morzu Bałtyckim”

I miejsce dla Zuzanny Karmasz w Miejskim Konkursie Ładnego pisania – Kaligrafii

Wyróżnienie dla uczniów klasy 3a w Miejskim Konkursie -Scenki w Gwarze Śląskiej

I miejsce dla L. Fieleborn i M.Szydłowska z kl.IIIc w XXI edycji Miejskiego Turnieju Wiedzy o Zabrzu

Wyróżnienie dla „Denisiaków”  w VII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca – Igraszki

Wyróżnienie dla Aleksandry Jasik – Miejski Konkurs Historyczno-Informatyczny „Śląsk Moja Mała Ojczyzna”

III miejsce dla Alicji Ostrowskiej w XVI Miejskim Konkursie -” Kochajmy zwierzęta”

Srebrna Puenta dla grupy tanecznej „Denisiaki”

III miejsce dla Wiktorii Nocuń z kl. 3a w VII edycji Miejskiego Konkursu Wielkanocnego

I miejsce dla Natalii i Wiktorii Brożek w XV wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

I miejsce dla Natalii i Wiktorii Brożek w XI Zabrzańskim przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienie dla Julii Hiero  – Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „Polska -moja Ojczyzna”

III miejsce – Miejski konkurs – bożonarodzeniowa ozdoba na okno

I miejsce – dzielnicowy konkurs plastyczny z okazji Dnia św. Marcina

II miejsce – dzielnicowy konkurs plastyczny z okazji Dnia św. Marcina

Wyróżnienie – dzielnicowy konkurs plastyczny z okazji Dnia św. Marcina

II miejsce – rozgrywki siatkówki – Turniej Mikołajkowy

III miejsce – rozgrywki siatkówki – Turniej Mikołajkowy

III miejsce dla Radosława Lembryka w Miejskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej

II miejsce w XII Konfrontacjach Tanecznych „Kompozycje 2017” dla zespołu tanecznego „Denisiaki”

Rok szkolny 2016/2017

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczym- wyróżnienie – Mateusz Niedźwiecki

Międzyszkolny konkurs „W 80 minut dookoła Europy” – Skandynawia czyli przeprawa przez mróz – III miejsce

X Mała Liga Recytatorów – poezja śpiewana – Natalia Brożek – I miejsce

X Mała Liga Recytatorów – poezja śpiewana – Wiktoria Brożek -II miejsce

X Mała Liga Recytatorów – gwara śląska –  Nikodem Szałajko – III miejsce

IV miejsce w X Małej Lidze Recytatorskiej – Wiktoria Nocuń, Julia Hiero

I miejsce w XXV Jubileuszowej Lidze Recytatorskiej

I miejsce w X Lidze Recytatorskiej

II Miejski Konkurs Świetlicowy – Piosenka moich marzeń – II i III miejsce 2017r

XV Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki – I miejsce 2017r

VI Ogólnopolski Festiwal Tańca – wyróżnienie 2017r

Miejski Konkurs -Scenka w gwarze śląskiej – I miejsce 2017r

63 Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka – Srebrna Maska 2017r

XXI Konkurs Piosenki Śląskiej – III miejsce 2017r

XX Miejski Turniej Wiedzy o Zabrzu – III miejsce 2017r

63 Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka – Brązowa Puenta 2017r

XV Miejski Konkurs Plastyczno Literacki – „Kochajmy zwierzęta” – II miejsce 2017r

XV Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „Kochajmy zwierzęta” – wyróżnienie 2017r

Knowledge about England Interschool Competition 2017 – III miejsce 2017r

Konkurs Kulturoznawczy Lets visit south Africa – III miejsce 2017r

XX Miejski Konkurs Recytatorski – III miejsce 2017r

XX Miejski Konkurs Recytatorski – III miejsce 2017r

XXI Konkurs Piosenki Śląskiej – II miejsce 2017r

Sukces uczennic z naszej szkołyy w XXI Konkursie Piosenki Śląskiej 2017r

IX edycja konkursu Mistrz Matematyki i Logiki dla klas I / II miejsce- 2017r

Miejski Konkurs-kartka bożonarodzeniowa II miejsce-2016r

Międzyszkolny Konkurs Mikolajkowy I msc – 2016r

Międzyszkolny Konkurs Mikołajkowy II msc – 2016r

Rok szkolny 2015/2016

Edukacja regionalna w szkole – konkurs wojewódzki – 2016

IX Mala Liga Recytatorska – 2016

Legendy śląskie – 2016

V Zabrzański festiwal tańca igraszki – 2016

XV Miejski Konkurs na inscenizacje utworów literackich – 2016

XXIV Liga Recytatorska – 2016

Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy – 2016

Czara dobroci 2015

Międzyszkolny Turniej Taneczny 2015

Let’s visit Ireland 2015

VIII Mała Liga Recytatorów

XVI Regionalny Festiwal Małych Form Teatralnych – gwara śląska

XVI Regionalny Festiwal Małych Form Teatralnych – teatr szkolny

XXIII Liga Recytatorów

Srebrna Maska 2015

VIII Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek 2015

Rok szkolny 2014/2015

Czara dobroci 2014

XXII Liga Recytatorów 2014

60. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka 2014

XIII Miejski Konkurs na inscenizację utworów literackich 2014

XV Regionalny Festiwal Małych Form Teatralnych 2014

Makulatura 2014

Rokitnicka Marzanna 2014

Czara dobroci 2013

Let’s visit Great Britain 2013

VI Mała Liga Recytatorów 2013

Scenki w gwarze śląskiej 2013

IX edycja Mistrzostw Zabrze w turnieju Dwa Ognie 2013

XII Miejski konkurs na inscenizację utworów literackich 2013

VII Zabrzański Przegląd Jasełek 2013

Góra Grosza 2013

Rok szkolny 2013/2014

XXI Liga Recytatorów 2013

Czara dobroci 2012

V Mała Liga Recytatorów 2012

Góra grosza 2012

Let’s visit the USA 2012

XX Liga Recytatorów 2012

Makulatura 2012

23.  Finał WOŚP

Góra grosza 2011

Liga Recytatorów 2010

Elektrośmieci

Góra grosza 2010

XVIII Liga Recytatorów 2010

Mistrzostwa Zabrza w minikoszykówce chłopców 2009-2010

XVII Liga Recytatorów 2009

II Mała Liga Recytatorów 2009

Czara dobroci 2009

Makulatura 2009

I Mistrzostwa Zabrza w hokeju na trawie 2008

I Mała Liga Recytatorów 2008

V edycja Międzyszkolnego turnieju Dwa ognie 2008

Świąteczny turniej piłki nożnej 2006

Let’s visit Australia 2003

Let’s visit the USA 2002

Let’s visit Great Britain 2001

linia-ruchomy-obrazek-0447