Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Targi edukacyjne – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Targi edukacyjne

Kolejny  raz … w naszej szkole odbyły się TARGI EDUKACYJNE, czyli wyjątkowa impreza dla uczniów klas szóstych i ich rodziców.Targi odbywają się każdego roku, zawsze w dniu 12 marca. Podczas targów okoliczne szkoły gimnazjalne mają możliwość zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej. Prezentacje multimedialne , banery i plakaty pokazują co ciekawego dzieje się w szkołach poza nauką. Gimnazja prześcigają się w pomysłach na jak najciekawsze przedstawienie swojej placówki. Również w tym roku nasza sala gimnastyczna zapełniła się pucharami, dyplomami i… naszymi absolwentami, którzy z wielkim zaangażowaniem opowiadali swoim młodszym kolegom o nowych szkołach . Dyrektorzy szkól gimnazjalnych i nauczyciele gimnazjalni obecni na targach udzielali wyczerpujacych odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące szóstoklasistów i ich rodziców . W imprezie wzięly udział następujące zabrzańskie szkoły;

-GIMNAZJUM nr 4 z ZSO nr12 ;

-GIMNAZJUM nr 29;

-GIMNAZJUM nr 24;

-GIMNAZJUM SALEZJAŃSKIE;

-GIMNAZJUM nr 10;

-GIMNAZJUM nr 1

Rodzice szóstoklasistów mieli możliwość uczestniczenia w prelekcji przygotowanej przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Zabrzu.