Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Szóstoklasiści z wizytą w ZSO nr 12 na Dniu Nauki – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Szóstoklasiści z wizytą w ZSO nr 12 na Dniu Nauki

linia-ruchomy-obrazek-0447

30 maja 2017 r. szóstoklasiści z naszej szkoły ( wraz z wychowawcami: J. Brzozoń, J. Drynkowską i R. Urban) uczestniczyli w Festiwalu Nauki zorganizowanym  w ZSO nr 12 w Zabrzu. Kolejny raz, mieliśmy okazję obejrzeć wiele ciekawych doświadczeń przyrodniczych, które pozwoliły zrozumieć  różne zjawiska fizyczne i  reakcje chemiczne. Starsi koledzy demonstrowali ciekawe i widowiskowe eksperymenty oraz chętnie objaśniali ich przebieg.  Dziękujemy za zaproszenie. Gratulujemy organizatorom pomysłu. Nauka przez zabawę nie jest nudna! (Renata Urban)

linia-ruchomy-obrazek-0447