Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Podsumowanie akcji „Kicaj zdrowo” – SP28 Zabrze

Podsumowanie akcji „Kicaj zdrowo”

22 maja odbyła się X Miejska Konferencja profilaktyczna „Bezpiecznie Kicaj po zdrowie” podczas której nastąpiło podsumowanie rocznej pracy realizowanej przez zabrzańskie szkoły. Jak co roku naszą placówkę reprezentowało dwoje uczniów, a w tym roku były to: Amelia Łysuniec oraz Julia Hiero. Zadaniem przedstawicieli szkół było wykonanie tzw. ścieżki zdrowia i bezpieczeństwa. Za pomocą różnych środków plastycznych uczestnicy wykonywali ilustracje na podany temat. Spotkanie uświetniły występy gimnastyczne w wykonaniu dzieci, prezentacje multimedialne promujące działania ze szkół. Na zakończenie każda placówka otrzymała certyfikaty z rąk władz miasta Zabrze.  w przyszłym roku!                              (Agnieszka Gleich)