Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Udział w Targach Edukacyjnych w MOSiR – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Udział w Targach Edukacyjnych w MOSiR

linia-ruchomy-obrazek-0447

30 maja klasa 8b pojechała do zabrzańskiego MOSiRu w celu oglądania stanowisk edukacyjnych przygotowanych przez szkoły średnie. Szkoły przedstawiały swoje oferty kierunków w jakich dana placówka kształci. Uczniowie rozdawali ulotki, zapraszali do aktywnego udziału w pokazach.  Można było poznać podstawy ratownictwa przedmedycznego, brać udział w zapasach, siatkówce, w pokazach fryzjerstwa, kosmetologii. Można było degustować przysmaki przygotowane przez szkoły spożywcze. Całość odbywała się w miłej atmosferze przy muzyce. Ciekawym punktem zwiedzanie było wspólne zatańczenie tańca „Belgijki”. Myślę, ze jeżeli jeszcze ktoś nie był zdecydowany do jakiej szkoły pójdzie to po zapoznaniu się z ofertami szkół takie decyzje podjął. (Jolanta Brzozoń)

linia-ruchomy-obrazek-0447